Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura toyota yaris ne durres

2 njoftime për toyota yaris durrës

Toyota Yaris
Shqipëri
Durrës
Fshije të gjitha filtrat
Toyota Yaris 1.4D DPF Facelift Zvicra
1/12

4,600 EUR

Toyota Yaris 169999 km 2009 Manual Dizel / Naftë

Durrës, Targa Të huaja

TOYOTA YARIS 1.4 NAFTE VITI 2009 GJENDJE 10/10
1/10

4,100 EUR

Toyota Yaris 179999 km 2009 Manual Dizel / Naftë

Durrës, Targa Shqiptare

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura toyota yaris ne durres

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.