Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura toyota yaris automatik

3 njoftime për toyota yaris automatik

Toyota Yaris
Automatik
Fshije të gjitha filtrat
TOYOTA YARIS 1.3 BENZIN AUTOMAT OKAZION
1/11

4,300 EUR

Toyota Yaris 159999 km 2008 Automatik Benzin

Elbasan, Targa Të huaja

TOYOTA YARIS 1.4 NAFTE 2006 AUTO PENTA
1/9

5,200 EUR

Toyota Yaris 169999 km 2006 Automatik Dizel / Naftë

Vlorë, Targa Të huaja

Auto fortuzi
1/9

3,700 EUR

Toyota Yaris 189999 km 2005 Automatik Benzin

Tiranë, Targa Të huaja

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura toyota yaris automatik

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.