Mbrapa

Filtro rezultatet

1 njoftime për toyota yaris targa shqiptare

Toyota Yaris
Targa Shqiptare
Fshije të gjitha filtrat
TOYOTA YARIS 1.4 NAFTE VITI 2009 GJENDJE 10/10
1/10

4,100 EUR

Toyota Yaris 179999 km 2009 Manual Dizel / Naftë

Durrës, Targa Shqiptare

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura toyota yaris shqiptare

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.