Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura toyota yaris 2003

1 njoftime për toyota yaris viti 2003

Toyota Yaris
Viti 2003
Fshije të gjitha filtrat
Toyota Yaris 1.3 Benzine
1/10

2,600 EUR

Toyota Yaris 199999 km 2003 Manual Benzin

Tiranë, Targa Të huaja

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura toyota yaris 2003

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.