Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura toyota yaris 2006

2 njoftime për toyota yaris viti 2006

Toyota Yaris
Viti 2006
Fshije të gjitha filtrat
SHITET TOYOTA YARIS 1.4 D4D ZVICRA CH
1/9

3,899 EUR

Toyota Yaris 169999 km 2006 Manual Dizel / Naftë

Fier, Targa Të huaja

TOYOTA YARIS 1.4 NAFTE 2006 AUTO PENTA
1/9

5,200 EUR

Toyota Yaris 169999 km 2006 Automatik Dizel / Naftë

Vlorë, Targa Të huaja

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura toyota yaris 2006

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.