Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura toyota yaris 2008

3 njoftime për toyota yaris viti 2008

Toyota Yaris
Viti 2008
Fshije të gjitha filtrat
Toyota yaris1.3 vit
1/9

3,700 EUR

Toyota Yaris 94999 km 2008 Manual Benzin

Tiranë, Targa Të huaja

Toyota yaris 1.4 nafte kamio Automatike
1/9

4,600 EUR

Toyota Yaris 14999 km 2008 Automatik Dizel / Naftë

Berat, Targa Të huaja

TOYOTA YARIS 2007 AUTOMAT 1.4 NAFTE . ME DOGANE
1/11

4,200 EUR

Toyota Yaris 139999 km 2008 Automatik Dizel / Naftë

Tiranë, Targa Të huaja

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura toyota yaris 2008

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.