Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura toyota yaris

2 njoftime për toyota yaris

Toyota Yaris
Fshije të gjitha filtrat
TAYOTA YARIS shitet AUTOMAT
1/8

4,700 EUR

Toyota Yaris 199999 km 2007 Automatik Naftë

Tiranë, Targa Të huaja

Okazion Toyota Yaris Echo Automat 05
1/11

3,300 EUR

Toyota Yaris 159999 km 2005 Automatik Benzinë

Kavajë, Targa Shqiptare

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura toyota yaris

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.