Mbrapa

Filtro rezultatet

1 njoftime për volkswagen caddy vlorë

Volkswagen Caddy
Shqipëri
Vlorë
Fshije të gjitha filtrat
Volkswagen Caddy 1.6 nafte 2011
1/10

1 EUR

Volkswagen Caddy 249999 km 2011 Manual Dizel / Naftë

Vlorë, Targa Shqiptare

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura volkswagen caddy ne vlore

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.