Mbrapa

Filtro rezultatet

2 njoftime për volkswagen caddy targa shqiptare

Volkswagen Caddy
Targa Shqiptare
Fshije të gjitha filtrat
OKAZION 1.6 NAFTE
1/10

8,500 EUR

Volkswagen Caddy 249999 km 2012 Manual Dizel / Naftë

Kavajë, Targa Shqiptare

Volkswagen Caddy 1.6 nafte 2011
1/10

1 EUR

Volkswagen Caddy 249999 km 2011 Manual Dizel / Naftë

Vlorë, Targa Shqiptare

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura volkswagen caddy shqiptare

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.