Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura volkswagen caddy 2009

1 njoftime për volkswagen caddy viti 2009

Volkswagen Caddy
Viti 2009
Fshije të gjitha filtrat
Volswagen Caddy Maxi 1.9 TDI
1/12

6,800 EUR

Volkswagen Caddy 249999 km 2009 Automatik Dizel / Naftë

Tiranë, Targa Të huaja

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura volkswagen caddy 2009

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.