Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura volkswagen caddy 2012

1 njoftime për volkswagen caddy viti 2012

Volkswagen Caddy
Viti 2012
Fshije të gjitha filtrat
WV CADDY 1.6 TDI viti2011 supergjendje
1/9

7,600 EUR

Volkswagen Caddy 169999 km 2012 Manual Naftë

Durrës, Targa Shqiptare

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura volkswagen caddy 2012

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.