Mbrapa

Filtro rezultatet

5 njoftime për volkswagen caddy

Volkswagen Caddy
Fshije të gjitha filtrat
OKAZION 1.6 NAFTE
1/10

8,500 EUR

Volkswagen Caddy 249999 km 2012 Manual Dizel / Naftë

Kavajë, Targa Shqiptare

Volkswagen Caddy 1.6 nafte 2011
1/10

1 EUR

Volkswagen Caddy 249999 km 2011 Manual Dizel / Naftë

Vlorë, Targa Shqiptare

CADDY 1.9 NAFT AUTOMAT NDERROHET
1/10

5,200 EUR

Volkswagen Caddy 189999 km 2007 Automatik Dizel / Naftë

Elbasan, Targa Të huaja

Volkswagen Cady 1.6 TDI Viti :10.08.2011
1/12

7,700 EUR

Volkswagen Caddy 159999 km 2011 Manual Dizel / Naftë

Tiranë, Targa Të huaja

VW CADDY 2010 ME DOGANE
1/6

7,500 EUR

Volkswagen Caddy 249999 km 2010 Manual Dizel / Naftë

Tiranë, Targa Të huaja

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura volkswagen caddy

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.