Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura volkswagen golf plus ne tirane

5 njoftime për volkswagen golf-plus tiranë

Volkswagen Golf Plus
Shqipëri
Tiranë
Fshije të gjitha filtrat
VW GOLF 5 PLUS AUTOMATIKE 1.9 NAFTE 5700 EURO
1/10

5,700 EUR

Volkswagen Golf Plus 199999 km 2005 Manual Naftë

Tiranë, Targa Të huaja

Shitet Golf plus 1.9TDI Automatik viti 2007
1/11

4,700 EUR

Volkswagen Golf Plus 189999 km 2007 Automatik Dizel / Naftë

Tiranë, Targa Të huaja

OKAZION GOLF PLUS 1.9 TDI
1/8

3,800 EUR

Volkswagen Golf Plus 199999 km 2006 Manual Dizel / Naftë

Tiranë, Targa Shqiptare

VW GOLF 5 PLUS AUTOMATIKE 1.9 NAFTE 5400 EURO
1/10

5,400 EUR

Volkswagen Golf Plus 199999 km 2005 Manual Naftë

Tiranë, Targa Të huaja

Volgsvagen Golf plus - mundesi nderrimi
1/10

3,800 EUR

Volkswagen Golf Plus 19999 km 2005 Manual Dizel / Naftë

Tiranë, Targa Të huaja

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura volkswagen golf plus ne tirane

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.