Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura volkswagen golf plus automatik

1 njoftime për volkswagen golf-plus automatik

Volkswagen Golf Plus
Automatik
Fshije të gjitha filtrat
Shitet Golf plus 1.9TDI Automatik viti 2007
1/11

4,700 EUR

Volkswagen Golf Plus 189999 km 2007 Automatik Dizel / Naftë

Tiranë, Targa Të huaja

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura volkswagen golf plus automatik

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.