Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura volkswagen golf plus

2 njoftime për volkswagen golf-plus

Volkswagen Golf Plus
Fshije të gjitha filtrat
VW GOLF 5 PLUS AUTOMATIKE 1.9 NAFTE 5490 EURO
1/10

5,490 EUR

Volkswagen Golf Plus 199999 km 2005 Manual Naftë

Tiranë, Targa Të huaja

VW GOLF 5 PLUS AUTOMATIKE 1.9 NAFTE 5700 EURO
1/10

5,700 EUR

Volkswagen Golf Plus 199999 km 2005 Manual Naftë

Tiranë, Targa Të huaja

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura volkswagen golf plus

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.