Mbrapa

Filtro rezultatet

3 njoftime për volkswagen golf veturë e vogël

Volkswagen Golf
Veturë e vogël
Fshije të gjitha filtrat
Okazion Golf 5 nafte
1/8

2,800 EUR

Volkswagen Golf 24999 km 2004 Manual Dizel / Naftë

Durrës, Targa Shqiptare

VW GOLF 5 GOAL
1/7

3,900 EUR

Volkswagen Golf 199999 km 2006 Manual Dizel / Naftë

Tiranë, Targa Shqiptare

VW GOLF 6
1/7

7,000 EUR

Volkswagen Golf 199999 km 2009 Manual Dizel / Naftë

Tiranë, Targa Të huaja

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura volkswagen golf veture e vogel

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.