Mbrapa

Filtro rezultatet

1 njoftime për volkswagen golf durrës

Volkswagen Golf
Shqipëri
Durrës
Fshije të gjitha filtrat
Okazion Golf 5 nafte
1/8

2,800 EUR

Volkswagen Golf 24999 km 2004 Manual Dizel / Naftë

Durrës, Targa Shqiptare

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura volkswagen golf ne durres

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.