Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura volkswagen golf ne durres

4 njoftime për volkswagen golf durrës

Volkswagen Golf
Shqipëri
Durrës
Fshije të gjitha filtrat
VW GOLF 5 MOTORR 1.9 NAFTE VITI 2006 GJENDJE 10/10
1/9

3,950 EUR

Volkswagen Golf 199999 km 2006 Manual Dizel / Naftë

Durrës, Targa Të huaja

VW GOLF 5 MOTORR 1.9 TDI GJENDJE 10/10 163.000KM
1/10

4,400 EUR

Volkswagen Golf 169999 km 2006 Manual Dizel / Naftë

Durrës, Targa Të huaja

Okazion Golf 5 nafte
1/8

2,800 EUR

Volkswagen Golf 24999 km 2004 Manual Dizel / Naftë

Durrës, Targa Shqiptare

Shitet 2013 VW Golf 6 motor 2.0 TDI
1/9

8,300 EUR

Volkswagen Golf 159999 km 2013 Automatik Dizel / Naftë

Durrës, Targa Shqiptare

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura volkswagen golf ne durres

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.