Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura volkswagen golf ne fier

1 njoftime për volkswagen golf fier

Volkswagen Golf
Shqipëri
Fier
Fshije të gjitha filtrat
Golf 5 viti 2005..1.9 naft
1/11

3,200 EUR

Volkswagen Golf 249999 km 2005 Manual Dizel / Naftë

Fier, Targa Të huaja

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura volkswagen golf ne fier

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.