Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura volkswagen golf ne kavaje

3 njoftime për volkswagen golf kavajë

Volkswagen Golf
Shqipëri
Kavajë
Fshije të gjitha filtrat
OKAZION
1/7

5,500 EUR

Volkswagen Golf 199999 km 2009 Manual Benzin

Kavajë, Targa Të huaja

OKAZION GOLF 5 AUTOMAT
1/10

4,900 EUR

Volkswagen Golf 249999 km 2007 Automatik Dizel / Naftë

Kavajë, Targa Shqiptare

OKAZION BENZIN GAZ
1/8

4,500 EUR

Volkswagen Golf 189999 km 2008 Manual Gaz (TNG) / Benzinë

Kavajë, Targa Shqiptare

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura volkswagen golf ne kavaje

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.