Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura volkswagen golf ne tirane

6 njoftime për volkswagen golf tiranë

Volkswagen Golf
Shqipëri
Tiranë
Fshije të gjitha filtrat
Vw Golf 2.0 Tdi Komfortline
1/6

6,000 EUR

Volkswagen Golf 249999 km 2009 Manual Naftë

Tiranë, Targa Shqiptare

Golf 6 GTD (fabrike)
1/9

1 EUR

Volkswagen Golf 19999 km 2011 Manual Naftë

Tiranë, Targa Shqiptare

VW GOLF 4 TD (i) 2003
1/6

2,900 EUR

Volkswagen Golf 24999 km 2003 Manual Naftë

Tiranë, Targa Shqiptare

WV GOLF 6 2010 2.5 BENZIN
1/9

5,300 EUR

Volkswagen Golf 149999 km 2010 Manual Benzinë

Tiranë, Targa Shqiptare

Shitet Golf 5 2008 Okazion ne gjendje perfekte
1/8

5,800 EUR

Volkswagen Golf 169999 km 2008 Automatik Naftë

Tiranë, Targa Shqiptare

VOLKSWAGEN GOLF 6, VITI 2009,AUTOMATIKE, 2.0 NAFTE
1/12

7,300 EUR

Volkswagen Golf 199999 km 2009 Automatik Naftë

Tiranë, Targa Shqiptare

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura volkswagen golf ne tirane

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.