Mbrapa

Filtro rezultatet

7 njoftime për volkswagen golf naftë

Volkswagen Golf
Naftë
Fshije të gjitha filtrat
VW GOLF 4 TD (i) 2003
1/6

2,900 EUR

Volkswagen Golf 24999 km 2003 Manual Naftë

Tiranë, Targa Shqiptare

Shitet
1/10

5,000 EUR

Volkswagen Golf 249999 km 2007 Automatik Naftë

Shkodër, Targa Të huaja

Shitet Golf 5 2008 Okazion ne gjendje perfekte
1/8

5,800 EUR

Volkswagen Golf 169999 km 2008 Automatik Naftë

Tiranë, Targa Shqiptare

Okazion Volkswagen Golf IV 1.9TDI Pacific 03
1/12

2,900 EUR

Volkswagen Golf 249999 km 2003 Manual Naftë

Kavajë, Targa Shqiptare

VW Golf V
1/7

3,999 EUR

Volkswagen Golf 199999 km 2005 Manual Naftë

Durrës, Targa Shqiptare

Shitet Golf V Durres
1/9

4,999 EUR

Volkswagen Golf 249999 km 2008 Automatik Naftë

Durrës, Targa Shqiptare

VOLKSWAGEN GOLF 6, VITI 2009,AUTOMATIKE, 2.0 NAFTE
1/12

7,300 EUR

Volkswagen Golf 199999 km 2009 Automatik Naftë

Tiranë, Targa Shqiptare

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura volkswagen golf nafte

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.