Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura volkswagen golf automatik

10 njoftime për volkswagen golf automatik

Volkswagen Golf
Automatik
Fshije të gjitha filtrat
VW GOLF 7 VITI 2013 1.6TDI. GERMANY
1/11

11,900 EUR

Volkswagen Golf 119999 km 2013 Automatik Dizel / Naftë

Tiranë, Targa Të huaja

SHITET VW GOLF AUTOMAT DIESEL
1/10

4,500 EUR

Volkswagen Golf 199999 km 2005 Automatik Naftë

Elbasan, Targa Shqiptare

SHITET VW GOLF V AUTOMAT DIESEL
1/11

4,700 EUR

Volkswagen Golf 199999 km 2005 Automatik Naftë

Elbasan, Targa Shqiptare

Volkswagen Golf Variant 1.6 TDI 2010 Automat
1/10

6,400 EUR

Volkswagen Golf 179999 km 2010 Automatik Dizel / Naftë

Tiranë, Targa Shqiptare

Volkswagen Golf 1.6 TDI Bluemotion 2012 Automat
1/9

7,400 EUR

Volkswagen Golf 159999 km 2012 Automatik Dizel / Naftë

Tiranë, Targa Shqiptare

Volkswagen Golf 7 1.6 TDI Bluemotion 2014 Individual Automat
1/10

10,900 EUR

Volkswagen Golf 149999 km 2014 Automatik Dizel / Naftë

Tiranë, Targa Shqiptare

Volkswagen Golf 6 1.6 TDI Bluemotion 2010 Automat
1/10

6,900 EUR

Volkswagen Golf 139999 km 2010 Automatik Dizel / Naftë

Tiranë, Targa Shqiptare

Shitet 2013 VW Golf 6 motor 2.0 TDI
1/9

8,300 EUR

Volkswagen Golf 159999 km 2013 Automatik Dizel / Naftë

Durrës, Targa Shqiptare

OKAZION GOLF 5 AUTOMAT
1/10

4,900 EUR

Volkswagen Golf 249999 km 2007 Automatik Dizel / Naftë

Kavajë, Targa Shqiptare

VW Golf 6 2009 1.4 Tsi Automat
1/11

6,999 EUR

Volkswagen Golf 189999 km 2009 Automatik Benzin

Tiranë, Targa Shqiptare

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura volkswagen golf automatik

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.