Mbrapa

Filtro rezultatet

6 njoftime për volkswagen golf targa të huaja

Volkswagen Golf
Targa Të huaja
Fshije të gjitha filtrat
VW GOLF 7 VITI 2013 1.6TDI. GERMANY
1/11

11,900 EUR

Volkswagen Golf 119999 km 2013 Automatik Dizel / Naftë

Tiranë, Targa Të huaja

SHITET VOLKSWAGEN GOLF 4 EDITION
1/10

2,300 EUR

Volkswagen Golf 139999 km 2001 Manual Benzin

Elbasan, Targa Të huaja

VW Golf 7 1.6 nafte manual
1/9

10,200 EUR

Volkswagen Golf 159999 km 2015 Manual Naftë

Tiranë, Targa Të huaja

OKAZION
1/7

5,500 EUR

Volkswagen Golf 199999 km 2009 Manual Benzin

Kavajë, Targa Të huaja

Golf 5
1/11

3,700 EUR

Volkswagen Golf 249999 km 2005 Manual Dizel / Naftë

Tiranë, Targa Të huaja

VW GOLF 6
1/7

7,000 EUR

Volkswagen Golf 199999 km 2009 Manual Dizel / Naftë

Tiranë, Targa Të huaja

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura volkswagen golf te huaja

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.