Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura volkswagen golf 2005

6 njoftime për volkswagen golf viti 2005

Volkswagen Golf
Viti 2005
Fshije të gjitha filtrat
Golf
1/5

3,300 EUR

Volkswagen Golf 189999 km 2005 Automatik Benzin

Tiranë, Targa Shqiptare

Golf 5
1/11

3,700 EUR

Volkswagen Golf 249999 km 2005 Manual Dizel / Naftë

Tiranë, Targa Të huaja

Volswagen Golf 5 1.9 TDI 2005
1/8

3,900 EUR

Volkswagen Golf 199999 km 2005 Manual Dizel / Naftë

Tiranë, Targa Të huaja

OKAZION GOLF 5 1.9 4 MOTION 6 1 (0684068599)
1/7

4,100 EUR

Volkswagen Golf 249999 km 2005 Manual Dizel / Naftë

Tiranë, Targa Shqiptare

Volksvagen Golf 5 2.0 TDI 4x4 2005 Manuale
1/11

4,400 EUR

Volkswagen Golf 299999 km 2005 Manual Naftë

Tiranë, Targa Të huaja

Golf 5..sapo ardhur nga italia 1.9 naft
1/9

3,200 EUR

Volkswagen Golf 249999 km 2005 Manual Dizel / Naftë

Fier, Targa Të huaja

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura volkswagen golf 2005

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.