Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura volkswagen golf 2006

4 njoftime për volkswagen golf viti 2006

Volkswagen Golf
Viti 2006
Fshije të gjitha filtrat
VW GOLF 5 GOAL
1/7

3,900 EUR

Volkswagen Golf 199999 km 2006 Manual Dizel / Naftë

Tiranë, Targa Shqiptare

VW Golf V
1/8

4,800 EUR

Volkswagen Golf 199999 km 2006 Automatik Dizel / Naftë

Tiranë, Targa Shqiptare

volkswagen golf5 1.9 Diezel viti 2006
1/9

4,200 EUR

Volkswagen Golf 249999 km 2006 Manual Naftë

Tiranë, Targa Të huaja

Volkswagen Golf 5 1.6 benzine gas 2006
1/12

4,500 EUR

Volkswagen Golf 199999 km 2006 Manual Gaz (TNG) / Benzinë

Fier, Targa Të huaja

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura volkswagen golf 2006

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.