Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura volkswagen golf 2008

1 njoftime për volkswagen golf viti 2008

Volkswagen Golf
Viti 2008
Fshije të gjitha filtrat
OKAZION BENZIN GAZ
1/8

4,500 EUR

Volkswagen Golf 189999 km 2008 Manual Gaz (TNG) / Benzinë

Kavajë, Targa Shqiptare

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura volkswagen golf 2008

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.