Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura volkswagen golf 2012

1 njoftime për volkswagen golf viti 2012

Volkswagen Golf
Viti 2012
Fshije të gjitha filtrat
Volkswagen Golf 1.6 TDI Bluemotion 2012 Automat
1/9

7,400 EUR

Volkswagen Golf 159999 km 2012 Automatik Dizel / Naftë

Tiranë, Targa Shqiptare

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura volkswagen golf 2012

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.