Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura volkswagen golf 2013

1 njoftime për volkswagen golf viti 2013

Volkswagen Golf
Viti 2013
Fshije të gjitha filtrat
Shitet 2013 VW Golf 6 motor 2.0 TDI
1/9

8,300 EUR

Volkswagen Golf 159999 km 2013 Automatik Dizel / Naftë

Durrës, Targa Shqiptare

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura volkswagen golf 2013

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.