Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura volkswagen jetta ne durres

2 njoftime për volkswagen jetta durrës

Volkswagen Jetta
Shqipëri
Durrës
Fshije të gjitha filtrat
VW Jetta 1.4TSI
1/9

3,999 EUR

Volkswagen Jetta 189999 km 2008 Automatik Benzin

Durrës, Targa Shqiptare

VW Jetta nafte 2012
1/9

7,600 EUR

Volkswagen Jetta 179999 km 2012 Automatik Dizel / Naftë

Durrës, Targa Shqiptare

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura volkswagen jetta ne durres

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.