Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura volkswagen jetta 2012

2 njoftime për volkswagen jetta viti 2012

Volkswagen Jetta
Viti 2012
Fshije të gjitha filtrat
Jetta
1/8

7,000 EUR

Volkswagen Jetta 169999 km 2012 Automatik Benzin

Tiranë, Targa Të huaja

VW Jetta nafte 2012
1/9

7,600 EUR

Volkswagen Jetta 179999 km 2012 Automatik Dizel / Naftë

Durrës, Targa Shqiptare

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura volkswagen jetta 2012

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.