Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura volkswagen jetta

1 njoftime për volkswagen jetta

Volkswagen Jetta
Fshije të gjitha filtrat
Shitet vw JETTA 2012
1/9

8,600 EUR

Volkswagen Jetta 169999 km 2012 Automatik Gaz (TNG) / Benzinë

Tiranë, Targa Shqiptare

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura volkswagen jetta

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.