Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura volkswagen passat cc automatik

2 njoftime për volkswagen passat-cc automatik

Volkswagen Passat CC
Automatik
Fshije të gjitha filtrat
OKAZION PASSAT CC 2011 PANORAMIK
1/9

7,900 EUR

Volkswagen Passat CC 189999 km 2011 Automatik Benzinë

Tiranë, Targa Shqiptare

OKAZION PASSAT CC 2.0 TSI BENZIN NDERROHET
1/10

6,300 EUR

Volkswagen Passat CC 129999 km 2009 Automatik Benzin

Elbasan, Targa Shqiptare

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura volkswagen passat cc automatik

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.