Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura volkswagen passat cc 2010

1 njoftime për volkswagen passat-cc viti 2010

Volkswagen Passat CC
Viti 2010
Fshije të gjitha filtrat
VW Passat CC / 2.0 / TDI Euro5 / DSG / 2010
1/12

9,900 EUR

Volkswagen Passat CC 199999 km 2010 Automatik Naftë

Shkodër, Targa Të huaja

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura volkswagen passat cc 2010

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.