Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura volkswagen passat ne fier

1 njoftime për volkswagen passat fier

Volkswagen Passat
Shqipëri
Fier
Fshije të gjitha filtrat
Volkswagen Passat Automat M.Nderrimi
1/12

4,100 EUR

Volkswagen Passat 249999 km 2005 Automatik Naftë

Fier, Targa Shqiptare

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura volkswagen passat ne fier

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.