Mbrapa

Filtro rezultatet

2 njoftime për volkswagen passat automatik

Volkswagen Passat
Automatik
Fshije të gjitha filtrat
OKAZION VW PASSAT 2.0 NAFT AUTOMAT NDERROHET
1/9

8,200 EUR

Volkswagen Passat 249999 km 2011 Automatik Dizel / Naftë

Elbasan, Targa Shqiptare

Vw Passat 2.0 TDI Bluemotion
1/12

7,800 EUR

Volkswagen Passat 249999 km 2011 Automatik Dizel / Naftë

Durrës, Targa Të huaja

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura volkswagen passat automatik

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.