Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura volkswagen passat manual

5 njoftime për volkswagen passat manual

Volkswagen Passat
Manual
Fshije të gjitha filtrat
SHITET VW PASSAT 2.0 DIESEL 2007
1/11

3,800 EUR

Volkswagen Passat 199999 km 2007 Manual Dizel / Naftë

Elbasan, Targa Të huaja

VW PASSAT MANUALE 6 MARSHE
1/5

3,550 EUR

Volkswagen Passat 249999 km 2006 Manual Dizel / Naftë

Tiranë, Targa Të huaja

VW passat 2.0 naft..viti 2007
1/10

4,800 EUR

Volkswagen Passat 249999 km 2006 Manual Dizel / Naftë

Fier, Targa Shqiptare

Passat 2.0TDI
1/10

4,500 EUR

Volkswagen Passat 199999 km 2005 Manual Dizel / Naftë

Durrës, Targa Të huaja

Passat 2.0 TDI 2008
1/10

5,000 EUR

Volkswagen Passat 179999 km 2008 Manual Dizel / Naftë

Durrës, Targa Të huaja

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura volkswagen passat manual

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.