Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura volkswagen passat 2003

1 njoftime për volkswagen passat viti 2003

Volkswagen Passat
Viti 2003
Fshije të gjitha filtrat
Volkswagen Passat V5 Premium
1/11

2,800 EUR

Volkswagen Passat 199999 km 2003 Automatik Benzinë

Tiranë, Targa Shqiptare

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura volkswagen passat 2003

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.