Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura volkswagen passat 2005

1 njoftime për volkswagen passat viti 2005

Volkswagen Passat
Viti 2005
Fshije të gjitha filtrat
Passat 2.0TDI
1/10

4,500 EUR

Volkswagen Passat 199999 km 2005 Manual Dizel / Naftë

Durrës, Targa Të huaja

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura volkswagen passat 2005

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.