Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura volkswagen passat 2006

2 njoftime për volkswagen passat viti 2006

Volkswagen Passat
Viti 2006
Fshije të gjitha filtrat
VW PASSAT MANUALE 6 MARSHE
1/5

3,550 EUR

Volkswagen Passat 249999 km 2006 Manual Dizel / Naftë

Tiranë, Targa Të huaja

VW passat 2.0 naft..viti 2007
1/10

4,800 EUR

Volkswagen Passat 249999 km 2006 Manual Dizel / Naftë

Fier, Targa Shqiptare

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura volkswagen passat 2006

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.