Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura volkswagen polo ne kavaje

2 njoftime për volkswagen polo kavajë

Volkswagen Polo
Shqipëri
Kavajë
Fshije të gjitha filtrat
Okazion Volkswagen Polo 1.4 Gaz-Benzine 10
1/12

3,500 EUR

Volkswagen Polo 169999 km 2010 Manual Gaz (TNG) / Benzinë

Kavajë, Targa Të huaja

Okazion Volkswagen Polo 1.4TDI Diesel 04
1/11

2,800 EUR

Volkswagen Polo 159999 km 2004 Manual Dizel / Naftë

Kavajë, Targa Të huaja

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura volkswagen polo ne kavaje

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.