Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura volkswagen polo ne kolonje

1 njoftime për volkswagen polo kolonjë

Volkswagen Polo
Shqipëri
Kolonjë
Fshije të gjitha filtrat
VW Polo 1.2 benzine - gas
1/8

2,700 EUR

Volkswagen Polo 199999 km 2002 Manual Gaz (TNG) / Benzinë

Kolonjë, Targa Të huaja

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura volkswagen polo ne kolonje

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.