Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura volkswagen polo ne kruje

1 njoftime për volkswagen polo krujë

Volkswagen Polo
Shqipëri
Krujë
Fshije të gjitha filtrat
VW Polo 1.4 TDi
1/6

2,600 EUR

Volkswagen Polo 24999 km 2002 Manual Naftë

Krujë, Targa Shqiptare

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura volkswagen polo ne kruje

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.