Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura volkswagen polo ne vlore

2 njoftime për volkswagen polo vlorë

Volkswagen Polo
Shqipëri
Vlorë
Fshije të gjitha filtrat
VW POLO 2006 NAFTE AUTO PENTA
1/8

3,500 EUR

Volkswagen Polo 129999 km 2006 Manual Dizel / Naftë

Vlorë, Targa Të huaja

VW POLO 2010 BENZINE GAS AUTO PENTA
1/9

5,000 EUR

Volkswagen Polo 119999 km 2010 Manual Gaz (TNG) / Benzinë

Vlorë, Targa Të huaja

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura volkswagen polo ne vlore

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.