Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura volkswagen polo manual

7 njoftime për volkswagen polo manual

Volkswagen Polo
Manual
Fshije të gjitha filtrat
VW POLO VITI 2012 AUTO INGROSSO
1/12

5,300 EUR

Volkswagen Polo 169999 km 2012 Manual Naftë

Durrës, Targa Të huaja

POLO 1.4 NAFTE 2006
1/7

2,900 EUR

Volkswagen Polo 199999 km 2006 Manual Dizel / Naftë

Durrës, Targa Të huaja

Polo 1.6 Nafte
1/11

5,600 EUR

Volkswagen Polo 169999 km 2009 Manual Dizel / Naftë

Durrës, Targa Të huaja

VW Polo 1.2 benzine - gas
1/8

2,700 EUR

Volkswagen Polo 199999 km 2002 Manual Gaz (TNG) / Benzinë

Kolonjë, Targa Të huaja

Polo 1.2 nafte manual vit 2010
1/9

5,000 EUR

Volkswagen Polo 189999 km 2010 Manual Naftë

Tiranë, Targa Të huaja

Okazion Volkswagen Polo 1.4 Gaz-Benzine 10
1/12

3,500 EUR

Volkswagen Polo 169999 km 2010 Manual Gaz (TNG) / Benzinë

Kavajë, Targa Të huaja

Okazion Volkswagen Polo 1.4TDI Diesel 04
1/11

2,800 EUR

Volkswagen Polo 159999 km 2004 Manual Dizel / Naftë

Kavajë, Targa Të huaja

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura volkswagen polo manual

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.