Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura volkswagen polo 2006

1 njoftime për volkswagen polo viti 2006

Volkswagen Polo
Viti 2006
Fshije të gjitha filtrat
POLO 1.4 NAFTE 2006
1/7

2,900 EUR

Volkswagen Polo 199999 km 2006 Manual Dizel / Naftë

Durrës, Targa Të huaja

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura volkswagen polo 2006

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.