Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura volkswagen polo 2007

1 njoftime për volkswagen polo viti 2007

Volkswagen Polo
Viti 2007
Fshije të gjitha filtrat
Vw polo Kamio Automatike
1/9

4,200 EUR

Volkswagen Polo 19999 km 2007 Automatik Benzin

Tiranë, Targa Të huaja

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura volkswagen polo 2007

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.