Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura volkswagen polo 2010

2 njoftime për volkswagen polo viti 2010

Volkswagen Polo
Viti 2010
Fshije të gjitha filtrat
Volkswagen Polo 1 4 Gaz/Benzin nga Fabrica 2010
1/6

5,700 EUR

Volkswagen Polo 94999 km 2010 Manual Gaz (TNG) / Benzinë

Tiranë, Targa Të huaja

VW POLO 2010 BENZINE GAS AUTO PENTA
1/9

5,000 EUR

Volkswagen Polo 119999 km 2010 Manual Gaz (TNG) / Benzinë

Vlorë, Targa Të huaja

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura volkswagen polo 2010

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.