Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura volkswagen polo 2011

1 njoftime për volkswagen polo viti 2011

Volkswagen Polo
Viti 2011
Fshije të gjitha filtrat
VOLKSWAGEN POLO 2011 MANUAL 1.2 BENZINE
1/12

5,850 EUR

Volkswagen Polo 84999 km 2011 Manual Benzin

Tiranë, Targa Shqiptare

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura volkswagen polo 2011

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.