Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura volkswagen polo

4 njoftime për volkswagen polo

Volkswagen Polo
Fshije të gjitha filtrat
VW POLO 1.4 NAFTE VITI 2009
1/5

3,500 EUR

Volkswagen Polo 179999 km 2009 Manual Dizel / Naftë

Tiranë, Targa Të huaja

Volkswagen Polo 1 4 Gaz/Benzin nga Fabrica 2010
1/6

5,700 EUR

Volkswagen Polo 94999 km 2010 Manual Gaz (TNG) / Benzinë

Tiranë, Targa Të huaja

VOLKSWAGEN POLO 2011 MANUAL 1.2 BENZINE
1/12

5,850 EUR

Volkswagen Polo 84999 km 2011 Manual Benzin

Tiranë, Targa Shqiptare

VW POLO VITI 2012 AUTO INGROSSO
1/12

5,300 EUR

Volkswagen Polo 169999 km 2012 Manual Naftë

Durrës, Targa Të huaja

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura volkswagen polo

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.